opony-samochodowe.com

Samochód w czasie pandemii

Często w czasie pandemii mogliśmy dać "trochę gazu" na drogach, gdyż drogi są w miarę wolne od innych aut. Oczywiście nie licząc wielkich remontów rond, większych ulic w największych Polskich miastach. Skupiając się na podróży naszym samochodem sprawdzę, gdzie możemy dojechać nie martwiąc się o ścisłe pandemiczne kontrole.

Masz badanie przeciw Covid?

Masz badanie - masz otwartą furtkę na podróż do znacznej liczby europejskich krain takich jak Włochy, Szwajcaria, Niemcy a także Europa Wschodnia oraz Grecja, w większości jest to uciążliwe robić testy co 3-4 dni, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego.

Anglia ?

Zapomnij, Wielka Brytanie wliczając Irlandię zamknęła się, dbając o zdrowie swojego ludu. Jeżeli nie jest to wyprawa w celach zawodowych to polecamy sobie odpuścić.

A może samolotem?

Skoro działają biura podróży to dzięki nim odwiedzisz miejsca do wypoczynku, Obsługa powiadomi Ciebie o wszelkich zgodach, testach i obowiązkach wyjazdowych przed podróżą.

Jednak wolę poczuć asfalt...

Miłośnik aut, lub obawa przed wysokością? Zakup opony na tej, sponsorowanej stronie klik i wyrusz w dawno oczekiwaną podróż z rodziną!